Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/estetica/domains/estetica.lt/public_html/inc/config.inc.php on line 7
Rūgštinis pilingas | O.D.A. kosmetika | Paslaugos | Estetica - kosmetologijos namai

O.D.A. kosmetika

Rūgštinis pilingas

Rūgštinis odos šveitimas- tai kontroliuojamas paviršinių odos ląstelių pašalinimas, kuris stimuliuoja odos atsinaujinimą ir pagerina odos išvaizdą.

Ši procedūra – tai puiki pagalba šalinant odos defektus: riebi inkštiruota ir spuoguota oda (veido, nugaros, krūtinės), sausa ir jautri oda, plona oda linkusi į alerginius bėrimus, pigmentuota ir senstanti, suglebusi oda, randai po spuogų ir kt. 

Procedūros atliekamos su glikolio rūgštimi, kuri yra gaunama iš cukrašvendrių. Glikolio rūgštis pasižymi stipriomis antioksidacinėmis, priešuždegiminėmis savybėmis, skatina kolageno sintezę, stimuliuoja odos atsinaujinimo procesus, stiprina odos imunitetą.

Odos šveitimo procedūros su pieno rūgštimi taikomos pigmentuotai, sausai, jautriai, linkusiai į bėrimus, raukšlėtai, su nusilpusiu imunitetu odai. Tai organinės kilmės produktas. Pieno rūgšties poveikis yra švelnesnis, labiau drėkinantis ir veikiantis odos paviršiuje.

Procedūrų kursas parenkamas individualiai, atsižvelgiant į problemą, odos jautrumą ir kt. ypatumus. Kosmetologės konsultacijos nemokamos.

Trukmė: 60-90 min.

Kaina:30 Eur 

Rūgštinis pilingas

© Estetica 2011

, Sprendimas: VISIUM
Mūsų draugai:
Neovita HerbaCeuticals