Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/estetica/domains/estetica.lt/public_html/inc/config.inc.php on line 7
Apie Neovita HerbaCeuticals | Neovita Herbaceuticals | Paslaugos | Estetica - kosmetologijos namai

Neovita Herbaceuticals

Apie Neovita HerbaCeuticals

NEOVITA HerbaCeuticals- išskirtinis ir dinamiškas odos priežiūros priemonių gamintojas , siekiantis sukurti maksimalią gerovę Jūsų odai. Dėl savo skirtumų nuo kitų rinkos dalyvių šio gamintojo produktus galima drąsiai vadinti revoliuciniais. Tai yra puikus pasirinkimas norintiems turėti sveiką odą. Čia suderintos geriausios augalų savybės ir inovatyvūs aukštos kokybės ingredientai, teikiantys ypač efektyvius rezultatus.NEOVITA HerbaCeuticals sukūrė aktyvius, aukštos koncentracijos ,putų konsistencijos produktus, be jokių konservantų.

NEOVITA HerbaCeuticals produktų gamyboje naudojamas ES, JAV, Japonijoje PATENTUOTAS fizinės slėginės sterilizacijos procesas, kurio veiksmingumas įrodytas moksliškai.
Jo esmė- galimybė aerozoliniuose dozatoriuose supakuotas priemones išlaikyti stabilias ir tinkamas naudoti ilgą laiką, nenaudojant visiškai jokių konservantų. Ši konservavimo forma apsaugo nuo bet kokios rūšies oksidacijos ir mikrobų atsiradimo. NEOVITA Herbaceuticals produktai VISADA išlieka sandarūs, o turinio negali veikti neigiamas reakcijas įtakojantys faktoriai, tokie kaip oras/deguonis ar šviesa.

Inovatyvios technologijos ir geriausių ingredientų junginiai išskiria NEOVITA HerbaCeuticalsTM iš kitų Europos odos priežiūros priemonių. Plika akimi pastebimas procedūrų efektyvumas ir puikus išliekamasis efektas yra rezultatas, gaunamas su inovatyviąja NEOVITA HerbaCeuticalsTM.

Unikali Mousse Carrier System sistema garantuoja aukštą produktų efektyvumą.
Neovita priemonių veikliųjų medžiagų sistemos nesudaro okliuzinės plėvelės ant odos. Oda gali kvėpuoti, o veikliosios medžiagos lengvai įsiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, bei stimuliuoja natūralias odos funkcijas ir skatina odos atsinaujinimo procesus.

NEOVITA HerbaCeuticals - norintiems sveikai ir efektyviai prižiūrėti odą!

 

Apie Neovita HerbaCeuticals

© Estetica 2011

, Sprendimas: VISIUM
Mūsų draugai:
Damodara | Easyfoto | Neovita HerbaCeuticals